czwartek, 14 grudnia 2017

Wanna uchylna dla niepełnosprawnych. Gwarancja pełnej niezależności i bezpieczeństwa!


Ciekawą propozycję, skierowaną dla osób niepełnosprawnych, w szczególności dla seniorów, przygotowała poznańska firma Hospitec Polska Sp. z o.o. - elektrycznie sterowaną wannę uchylną INVITA, która znakomicie wspiera opiekuna podczas kąpieli, a także umożliwia w pełni komfortowe i bezpieczne samodzielne dbanie o higienę osobistą. Jakie są główne zalety wanny? Co najważniejsze  - dzięki funkcji pionizacji wejście oraz wyjście jest bardzo wygodne i bezpieczne - materiał antypoślizgowy chroni przed upadkiem. Pneumatyczny pilot pozwala na płynne sterowanie z poziomu do pionu. Kąpiel odbywa się w pozycji siedzącej po wypoziomowaniu wanny. Urządzenie posiada również funkcję natrysku. Ciekawym dodatkiem do wanny jest możliwość kąpieli perełkowej, która jest świetną terapią w przypadku rehabilitacji po urazach oraz wielu dolegliwości. Urządzenie świetnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju ośrodkach opiekuńczych, ale także w prywatnym domu. 

Podstawowe wymiary: długość: 1565 mm, szerokość 830 mm, wysokość w poziomie 920 mm, wysokość w pionie 1280 mm, pojemność wanny (przy pełnym zanurzeniu) 80 – 120 litrów, maksymalna waga pacjenta 210 kg. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę dystrybutora produktu w Polsce. Poniżej filmik prezentujący możliwości urządzenia.

2 komentarze:

  1. Jeżeli szukasz czegoś o jeszcze wyższym standardzie to sprawdź w tym sklepie. Mają najbogatszą ofertę na rynku. Materace, wózki, balkoniki oraz reszta asortymentu dla osób starszych lub potrzebujących rehabilitacji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli nie mamy możliwości zakupu specjalnej wanny dla osoby niepełnosprawnej, to równie dobrze sprawdzą się specjalne siedziska/ krzesełka pod prysznic. Mam na myśli coś takiego: https://bsd.sklep.pl/krzeselko-prysznicowe-dla-niepelnosprawnych-uchylne-wzmocnione-z-noga-biale-fi25 I co ważne, koszt nie jest jakoś znacząco wygórowany.

    OdpowiedzUsuń