czwartek, 14 grudnia 2017

Wanna uchylna dla niepełnosprawnych. Gwarancja pełnej niezależności i bezpieczeństwa!


Ciekawą propozycję, skierowaną dla osób niepełnosprawnych, w szczególności dla seniorów, przygotowała poznańska firma Hospitec Polska Sp. z o.o. - elektrycznie sterowaną wannę uchylną INVITA, która znakomicie wspiera opiekuna podczas kąpieli, a także umożliwia w pełni komfortowe i bezpieczne samodzielne dbanie o higienę osobistą. Jakie są główne zalety wanny? Co najważniejsze  - dzięki funkcji pionizacji wejście oraz wyjście jest bardzo wygodne i bezpieczne - materiał antypoślizgowy chroni przed upadkiem. Pneumatyczny pilot pozwala na płynne sterowanie z poziomu do pionu. Kąpiel odbywa się w pozycji siedzącej po wypoziomowaniu wanny. Urządzenie posiada również funkcję natrysku. Ciekawym dodatkiem do wanny jest możliwość kąpieli perełkowej, która jest świetną terapią w przypadku rehabilitacji po urazach oraz wielu dolegliwości. Urządzenie świetnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju ośrodkach opiekuńczych, ale także w prywatnym domu. 

Podstawowe wymiary: długość: 1565 mm, szerokość 830 mm, wysokość w poziomie 920 mm, wysokość w pionie 1280 mm, pojemność wanny (przy pełnym zanurzeniu) 80 – 120 litrów, maksymalna waga pacjenta 210 kg. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę dystrybutora produktu w Polsce. Poniżej filmik prezentujący możliwości urządzenia.

1 komentarz:

  1. Jeżeli szukasz czegoś o jeszcze wyższym standardzie to sprawdź w tym sklepie. Mają najbogatszą ofertę na rynku. Materace, wózki, balkoniki oraz reszta asortymentu dla osób starszych lub potrzebujących rehabilitacji.

    OdpowiedzUsuń